
Het komt niet vaak voor dat een student een volledige beurs krijgt toegekend, maar voor een excellente student als Chidananda Arpita maakten we graag een uitzondering. Lees vanaf pagina 4 hoe zij met haar studie Urban and Regional Planning een bijdrage wil leveren aan een beter India.



Jaarfondscampagne
Eeuwenoude dierenmummies in de CT-scanner. Meertalige kinderen die hun moedertaal mogen spreken in de klas. En een summer school voor talentvolle studenten bij het Anton Pannekoek Instituut. Lees vanaf pagina 14 hoe wij met bijdragen uit de Jaarfondscampagne alle doelen van de in 2021 gesteunde projecten kunnen realiseren.
Met de royalties van zijn boek Ontdekking van de natuur draagt conservator Hans Mulder bij aan het Fonds Artisbibliotheek. Een Fonds op Naam dat zijn voorgangster Florence Pieters in 2008 instelde bij de Artis Bibliotheek, ‘ter behoud van deze mooie plek’. Het tweetal heeft nog veel meer plannen. Welke dat zijn, leest u vanaf pagina 24.
Naast bovenstaande verhalen laten we in het jaaroverzicht een compleet beeld zien van wat het Amsterdams Universiteitsfonds dankzij uw steun in 2021 mogelijk heeft kunnen maken. Het complete digitale jaaroverzicht, inclusief een financieel overzicht, vindt u hier.